Zarząd MBZZ w GK PKN ORLEN S.A. na kadencję 2022 – 2026

 

L.P.

Nazwisko i Imię

Członka Zarządu

 

Organizacja Oddziałowa

 

  1.  

Aftański Robert

PKN ORLEN / Wydział Asfaltów      

  1.  

Bala Leszek

PKN ORLEN / Warszawa

  1.  

Bąk Sławomir

PKN ORLEN / Blok Reformingów /

Członek Prezydium

  1.  

Bednarczuk Aleksandra

Basell Orlen Polyolefins

  1.  

Blechert Renata

PKN ORLEN / Zakład Wodno-Ściekowy

  1.  

Chmielewski Marek

PKN ORLEN / Wydział Olejowy

  1.  

Chojnowski Cezary

PKN ORLEN / Biura ds. Finansowych

  1.  

Cieśleński Dariusz

PKN ORLEN / Blok Przerobu Ropy

  1.  

Czarzasty Andrzej

ORLEN Projekt

  1.  

Gaši Lidia

PKN ORLEN / Biura ds. Zakupów

  1.  

Głowacka-Szmyd Marta

PKN ORLEN /  Biura ds. Energetyki

  1.  

Jeziak Dariusz

ORLEN Paliwa

  1.  

Kamińska Beata

PKN ORLEN / Biura ds. Bezpieczeństwa i BHP

  1.  

Kamiński Jacek

Petro WodKan

  1.  

Karczewski Maciej

PKN ORLEN / Biuro Techniki

  1.  

Kochanowski Dariusz

PKN ORLEN / Blok Paliwowy

  1.  

Konopiński Mariusz

Przewodniczący Związku

  1.  

Krajęta Paweł

ORLEN Administracja

  1.  

Kurek Krzysztof

PKN ORLEN / Blok Hydrokrakingów

  1.  

Lisicki Leszek

ORLEN KolTrans

  1.  

Maciaszek Jacek

ORLEN Centrum Serwisowe

  1.  

Malesa Iwona

ORLEN Asfalt

  1.  

Mielczarek Małgorzata

ORLEN Transport

  1.  

Nowicki Piotr

PKN ORLEN / Członek Prezydium

  1.  

Orzechowicz Łukasz

ORLEN Południe

  1.  

Perka Marek

ORLEN Ochrona

  1.  

Piszczek Wiesław

ORLEN Budonaft

  1.  

Polowiec Iwona

ORLEN EKO          

  1.  

Popiołkowski Konrad

PKN ORLEN / Blok Tlenku Etylenu i Fenolu

  1.  

Retka Marek

ORLEN Aviation

  1.  

Sajnog Maciej

PKN ORLEN / Terminale Paliw        

  1.  

Sieradziński Jacek

PKN ORLEN / Członek Prezydium

  1.  

Skoczylas Piotr

ORLEN Oil / Członek Prezydium

  1.  

Słupska Bożena

ORLEN CUK

  1.  

Strusiński Paweł

PKN ORLEN / Zakładowa Straż Pożarna

  1.  

Szafrańska Grażyna

Centrum Medyczne Medica

  1.  

Szczucka Katarzyna

PKN ORLEN / Biura ds. Sprzedaży i Handlu / Członek Prezydium

  1.  

Szumska Alicja

PKN ORLEN / Biura ds. Produkcji i Rozwoju

  1.  

Trzcińska Anita

PKN ORLEN / Biura Dyr.: Generalnego,

ds. Komunikacji i Marketingu, ds. Korporacyjnych

  1.  

Umiński Michał

Wiceprzewodniczący Związku

  1.  

Wajszczak Dorota

ORLEN Laboratorium

  1.  

Wawrowska Monika

PKN ORLEN / Biura ds. Inwestycji

  1.  

Winiarek Alicja

ORLEN CUK / Członek Prezydium

  1.  

Wojnarska Marta

PKN ORLEN / Biura ds. Logistyki

  1.  

Wojnowski Krzysztof

ORLEN Serwis

  1.  

Wolski Bartłomiej

PKN ORLEN / Terminal Kolejowy

  1.  

Zaleska Bożena

Organizacja Emerytów i Rencistów

           

 

Międzyzakładowy Branżowy Związek Zawodowy
w Grupie Kapitałowej PKN ORLEN S.A.